Načítám Akce

Vítejte na oficiálních stránkách Letního Brankohraní, jedinečného fotbalového kempu pro děti všech věkových kategorií. Připojte se k nám na nezapomenutelné letní dobrodružství, kde vaše dítě rozvíjí fotbalové dovednosti, objevuje nová kamarádství a učí se hodnotné životní lekce. Letní Brankohraní je speciálně navržený program, který kombinuje profesionální brankářský trénink, osobnostní rozvoj a zábavné venkovní aktivity. Pořádáme v krásném prostředí fotbalových hřišť v Dolních Životicích, kde děti zažijí nejen fotbal, ale i radost z pohybu a přírody.

Program

Kemp nabízí bohatý program aktivit pro účastníky. Ranní a odpolední brankářský trénink vedený zkušenými trenéry, doplňkové fyzické aktivity pro zlepšení kondice a síly, a kreativní workshopy pro rozvoj osobnosti a týmového ducha.

ČERVENEC 2024

Út 2.7. ročníky 2015 + 2014
Út 9.7. ročníky 2014 + 2013
Út 16.7. ročníky 2013 + 2012
Út 23.7. ročníky 2012 + 2011
Út 30.7. ročníky 2015 + 2014

SRPEN 2024

Út 6.8. ročníky 2014 + 2013
Út 13.8. ročníky 2013 + 2012
Út 20.8. ročníky 2012 + 2011
Út 27.8. ročníky 2015 +2014

Program dne

 • 2x denně brankářský trénink
 • Doplňkové tréninkové aktivity: protahování, posilování, balanční cvičení
 • Rozvojové aktivity: mentální trénink, trénink pozornosti, vědomé dýchání
 • Přirozené aktivity: pobyt v lese, brouzdání ve vodě, příprava jídla
 • Stravování: Zajištěný oběd a pitný režim, odpolední svačina s ovocem
 • maximálně 4 děti = individuální přístup

Diskusní Setkání s Trenérem

Diskusní setkání s naším hlavním trenérem Michalem Kosmálem. Tato setkání jsou navržena tak, aby poskytla rodičům hlubší pohled do filozofie našeho tréninku, technik výchovy a rozvoje dětí ve sportu, a také umožnila otevřenou diskusi o jakýchkoli otázkách nebo poznatcích.

O Trenérovi

Hlavním trenérem je Michal Kosmál, bývalý profesionální fotbalista a zkušený trenér s více než 17 lety praxe. Michal přináší do programu unikátní kombinaci odborných znalostí a vášně pro výchovu mladých sportovců.

 • Profesionální kariéra: Michal strávil více než desetiletí jako brankář a později jako šéftrenér brankářů v předních českých klubech, včetně FC Hlučín (5 let) a SFC Opava (10 let).
 • Trenérské zkušenosti: Přesahující klubový fotbal, Michal sdílel své znalosti i na mezinárodní úrovni jako trenér mládežnické reprezentace. Jeho trenérská filozofie je ukotvena v individuálním přístupu a umožňuje každému hráči objevit a rozvíjet svůj jedinečný potenciál.
 • Mentální coaching: Michal integruje techniky všímavosti, meditace a vědomého dýchání do tréninkových programů, podporuje tak nejen fyzické, ale i psychické a emoční zdraví sportovců.
 • Edukativní přínos: Autor rozvojového programu “Všímavý lídr” a trilogie “Trenérský leadership” určené pro sportovní trenéry, Michal je neustálým zastáncem celoživotního vzdělávání a sdílení znalostí.
 • Osobní zájmy: Mimo fotbalové hřiště Michal nachází radost ve hře na elektrickou kytaru, čtení a psaní, a také v prostých radostech života jako jsou procházky se psem a práce na zahrádce. Jeho schopnost “jen tak být” je připomínkou, že vyvážený život je klíčem k osobní spokojenosti a odolnosti.