Odborná rada

je složená z odborníků s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi prací s dětmi a mládeží. Skládá se ze specialistů na dětskou psychologii a sportovních metodiků. Společně garantují odbornost informací a poskytují důvěryhodnou radu pro zájemce o toto náboženství.

Mgr. Rostislav Helštýn

učitel, trenér, metodik, konzultant, individuální trenér a lektor, pracuje s dětmi, dospělými, skupinami v oblasti sportu i mimo sport; má zkušenosti jako mentální kouč reprezentací mužů a žen ČR ve florbalu a softbalu a také u profesionálních i neprofesionálních týmů a klubů napříč sporty; je lektorem vzdělávání učitelů, trenérů, podílí se na výuce sportovních licencí, tvorbě výukových materiálů pro trenéry, pořádá besedy a semináře pro rodiče v oblasti školství a sportu; jako asistent, trenér, šéftrenér nebo metodik působil v klubech FC Hlučín, SFC Opava, FC Baník Ostrava, SK Dynamo České Budějovice, FŠ Třebíč, mládežnické reprezentace ČR; absolvoval stáže ve fotbalových klubech FC Barcelona, W.H.United, Atalanta Bergamo.

Michal Kosmál

kouč, mentální trenér; pracuje s profesionálními a výkonnostními sportovci z pozice kouče a mentálního trenéra; celý život se pohybuje ve sportovním prostředí a soustředí se na práci s jednotlivci a také zázemím sportovců, tedy trenéry a rodiči; má zkušenosti z lektorování pro sportovní svazy, prošel jako trenér fotbalovách brankářů mládežnickou reprezentací a provozuje inspirativně vzdělávací osobní blog; jeho oblíbeným tématem je budování psychické odolnosti a osobní pohody.

Vladimír Bodeček

sportovní trenér, konzultant sportovců a rodin s dětmi; orientuje se na děti do 18let, na jejich situační stav, potřeby a požadavky; vše, co souvisí s dítětem souvisí s rodinou, to už je známé, proto ho zajímají a zabývá se vazbami a souvislostmi, které v rámci konzultace vzejdou na povrch; svou konzultační praxi má v Brně, kde vymýšlím další prostředky pro sdílení a prožívání informací z praxe. „Jsem také aktivní víkendový povaleč, muzikant, nadšený turista a ne příliš nadaný, ale milující hráč fotbalu a dalších sportovních her.“